Izvēlne Aizvērt

Akutalitātes

Tools for Revit akcija līdz 15.08.2020.

Vasaras piedāvājums!

Pērkot 1 gada īres licenci Revit pielikumam, papildus saņemsiet bezmaksas lietošanu 6 mēn. Piedāvājums attiecas tikai uz gada licencēm. Jāiegādājas arī atbalsta plāns ( ja neesat Tools lietotājs). Atbalsts ietver apmācības, kuras veic BIM eksperti, lai nodrošinātu, ka jūs varat pilnībā izmantot savu programmatūru no paša sākuma. Piedāvājums attiecas tikai uz BIM Solutions. Neattiecas uz T4R papildinājumiem.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā: midsummer magic sale

23.jūlijā notiks bezmaksas vebinārs (angļu val.) par Wood Framing Roof , kā pielietot māju modelēšanā ar SIP paneļiem Revit. Izmantojot programmatūru Wood Framing SIPS, galvenais uzdevums ir iestatījumu pielāgošana, lai tie atbilstu uzņēmuma standartiem. Pēc tam ierāmēšanas un dokumentēšanas process tiek automatizēts. . Vairāk informācijas un reģistrācija šeit:

Programmu ražotāja Autodesk Inc. izmaiņas licencēšanā un cenās.

Līdz 24.04.2020. ir iespēja iemainīt esošās pastāvīgās licences pret jaunām programmatūru īrēm ar 25% atlaidi. Šīs akcijas ietvaros var AutoCAD LT pastāvīgo licenci bez aktīvas abonēšanas mainīt gan pret AutoCAD LT, gan pret jaunu 1 vai 3 gadu AutoCAD including specialized toolsets īri.

No 07.05.2020. būs paaugstināta cena pastāvīgo licenču abonēšanai par 20%.

16.04.2020. iznāks pēdējais atjauninājums pastāvīgo Design&Creation ( Building Design Suite Premium, Autodesk Building Design Suite, Product Design Suite u.c.) programmatūru licencēm ar aktīvu abonēšanu.

No  07.08.2020. varēs abonēt tikai lokālās (single) programmatūru licences un no 07.08.2021. nebūs iespējami tīkla (NLM) licenču atjauninājumi. Tīkla (NLM) licenču lietotāji, varēs tās iemainīt pret divām lokālām (single) programmatūru īrēm.

Ar 06.05.2021. beigsies iespēja pagarināt pastāvīgo licenču abonēšanu.

Marta beigās tiks izdotas jaunās, 2021 programmatūru versijas.

Vairāk informācijas:

Sūtot e-pastu: mara@agacad.com; agacad@inbox.lv , vai zvanot uz sekojošo tālruni: 28344158.

Svarīga informācija iepriekšējo versiju lietotājiem!

Operētājsistēmu Windows ražotājs Microsoft ir paziņojis, ka no 2020. gada 14. janvāra pārtrauks Windows 7 atbalstu. Tas nozīmē, ka Autodesk R-14 licences, kas paredzētas operētājsistēmas Windows 7 un Windows 8 versijām nav atbaltīto programmatūras versiju sarakstā un var nedarboties, ja Jūs vēlēsieties pāriet uz jaunāku Windows versiju.

Autodesk produkcijas 2010 un vecāku versiju lietotājiem arī jāņem vērā, ka šīs programmatūras licences vairs netiek atbalstītas saskaņā ar Autodesk produkcijas atbalsta dzīves cikla noteikumiem: https://knowledge.autodesk.com/customer-service/account-management/users-software/previous-versions/previous-version-support-policy

ieskaitot jaunu aktivizācijas kodu iegūšanas neiespējamību datoru/darbastaciju pārinstalācijas un aparatūras maiņas gadījumos!

2011 versiju licenču aktivizēšanas atbalsts turpināsies līdz 2021. gada martam.